Kategorie
Kontaktujte nás

Přidat:S-1, A-8, E-Pang Road, Lianhu District, město Xi'an,

Provincie Šen-si, Čína

Web:www.htongsteel.com

Mail:info@sxht-group.com

Tel:86-029-89306039


Servisní linka
+86-029-89306039

Novinky

Domů > NovinkyObsah

Kapacita výroby oceli zavedla rozhodující období

Rozvojová a reformní komise, Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s dalšími členy meziministerských společných setkání, posílit koordinaci, věnovat velkou pozornost plnění úkolů, podporovat rozvoj Komise, CPC Central Výbor a Státní rada o řešení nadbytečné kapacity rozhodování ujednání, rozvojová a reformní komise, Region dělat dobrou práci na ročních cíle úkolů rozložení a zaměření na provádění práce. V letošním roce se navrhované snížení kapacity výroby železa a oceli bylo v plné míře implementováno do příslušných podniků, zařízení a těžby, aby se dosáhlo dobrého startu.


Až do tohoto roku se země z výroby oceli kapacita 31,7 milionů tun na dokončení ročního úkolu 63,4%; celkem 68,97 milionů tun z kapacity výroby uhlí za účelem dokončení ročního úkolu ve výši 46%. Je třeba poznamenat, že údaje o ocelové výrobní kapacitě nezahrnují nezákonnou kapacitu "pozemní oceli". U "země oceli" region v podstatě dokončil důkladné vyšetřování, šetření zjistilo, že výrobní kapacita "pásové oceli" byla přerušena, objednávka ocelového trhu se dále zlepšila. V současné době posilujeme dohled a kontrolu, abychom zajistili, že do 30. června před úplným zákazem "země oceli".


V souladu s nasazením Státní rady v lednu letošního roku železářský a ocelářský průmysl vyřešil nadbytečnou kapacitu a potíže při rozvoji mezirezortního společného setkání, složeného z 12 inspekčních týmů, šlo do 30 provincií (autonomních regionů a obce) a výrobní a stavební sbory Xinjiang pro provádění zvláštních inspekcí. Zkontrolovat 228 podniků železa a oceli, 150 uhelných dolů.


Meng Wei uvedl, že z inspekční situace by v roce 2016 měla země ze 400 kubických metrů a pod vysokou pecí 39 za výrobní kapacitou železa 6,77 milionu tun, 30 tun a pod konvertorovou a elektrickou pecí 71 za výrobní kapacitou oceli z 10,96 milionu tun. Uzavřeno asi 300 000 tun pod úrovní malého uhelného dolu kolem 1500, za výrobní kapacitou 120 milionů tun. 2016 výroba železa a oceli, aby se odstranila zpětná výrobní kapacita zvláštního opatření, jež byla zjištěna výrobní kapacitou zpětného oceli, byla podle potřeby zničena nebo uzavřena; by měla být uzavřena a lhůta z třídních uhelných dolů byla zaváděna tak, aby byla uzavřena.


Vzhledem k tomu, že čínská ocel "do výrobní kapacity" vstoupila do nové fáze, celkový tlak postupně ulehčovat nadbytečnou kapacitu se stávají stále více prominentními strukturálními rozpory. Za tímto účelem navrhl Zhou Jianqi, že budoucí politika "na kapacitu" může zkombodit "množství" ukazatelů prostřednictvím přísné ochrany životního prostředí, aby se odstranila neschopnost výrobních kapacit a neefektivní výrobní kapacity; odkaz na mezinárodní pokročilé postupy v kombinaci s vyspělými podniky v úrovni emisních technologií Číny, dále zlepšovat podniky v oblasti železa a oceli v intenzivních oblastech a průmyslově náročné oblasti podniků železa a oceli, hlavní standardy pro vypouštění znečišťujících látek; posílit pobídky, které povzbudí podniky ze železa a oceli k dosažení čistých emisí.


6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

O nás


Společnost Htongsteel se stala jedním z vedoucích poskytovatelů řešení pro všechny vaše požadavky na ocelové trubky, ocelové plechy, ocelové tyče a ocelové potrubí. Jsme jedním z největších vývozců a distributorů z nerezové oceli trubky, nerezové desky a nerezové ocelové bar v Číně. Naše výrobky jsou široce používány v mnoha oborech doma iv zahraničí. Každé oddělení je pod perfektním řízením a plně automatizovanou výrobou, aby našim klientům nabídlo produkty s nejvyšší kvalitou a rychlé služby.


Pokud máte v úmyslu nás pochopit, zavolejte ji brzy.
Tel: +86 029 89306039

Fax: 029-89306039