Kategorie
Kontaktujte nás

Přidat:S-1, A-8, E-Pang Road, Lianhu District, město Xi'an,

Provincie Šen-si, Čína

Web:www.htongsteel.com

Mail:info@sxht-group.com

Tel:86-029-89306039


Servisní linka
+86-029-89306039
Redukční ventil

Redukční ventil

Redukce umožňuje změnu velikosti trubky průtokové požadavkům systému, nebo přizpůsobit stávající potrubí jiné velikosti. Redukce jsou obvykle koncentrické redukce ale výstřední

Podrobnosti o produktu

Huitong zvláštní Steel Co., Ltd je slavný Čína reduktorem výrobce a dodavatele, s produktivní výroby a společnosti a jako profesionální redukce vývozce a prodávající, vždy vítáme vás kupovat a velkoobchod kvalitní přechodka, trubkové, excentrické redukce, soustředné reduktorem, ocelové přechodka z naší továrny.

Redukce umožňuje změnu velikosti trubky průtokové požadavkům systému, nebo přizpůsobit stávající potrubí jiné velikosti. Redukce jsou obvykle koncentrické přechodky, ale výstřední přechodky se používají v případě potřeby udržet stejnou úroveň shora nebo zdola procesu.

Htongsteel se ukázal jako přední poskytovatel jednorázové řešení pro všechny vaše požadavky na reduktoru. Jsme jedním z největších vývozců & distributorů reduktorem v Číně. Naše výrobky mají byl široce používán v mnoha oblastech doma i v zahraničí. Každé oddělení jsou dokonalé vedení a plně automatizovanou produkci tak, aby se našim klientům nabídnout nejlepší kvalitní výrobky a služby.

Produkty:

Soustředné reduktorem, uhlíkové oceli CON reduktorem, nerez CON reduktoru, hliníková ocelové redukce CON, CON reduktorem, excentrické redukce, ECC reduktorem, uhlíkové oceli ECC reduktorem, nerez oceli ECC reduktorem, legované oceli Ecc reduktorem.

Velikost:

Bezešvé Reducer: 1/2" až 24", svařované Reducer: 26 "-48".

Tloušťka: SCH20-SCH160

Materiály:

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Standardní:

ANSI, ISO, DIN, BS, JIS, GB

Související hledání: trubkové redukce, trubkové redukce excentrické redukce, soustředné reduktorem, ocelové přechodka.


Hot Tags: redukce, přechodka, trubkové, excentrické redukce, soustředné reduktorem, ocelové přechodka, Čína dodavatele, výrobce, továrna, vývozce, prodejce, společnost, velkoobchod, nákup, nejlepší, vysoce kvalitní
Související produkty
Dotaz